VEILIG 2100 AK KR/KR 92 F1 SKG3 (B)

€ 97,11
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidsbeslag, type 2100, kruk/kruk, rechthoekig, 50 mm breed, PC-maat 92 mm, kerntrekbeveiliging, kleur F1, deurdikte 36-44 mm, skg*** in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidsbeslag, type 2100, kruk/kruk, rechthoekig, 50 mm breed, PC-maat 92 mm, kerntrekbeveiliging, kleur F1, deurdikte 36-44 mm, skg*** in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Kerntrekbeveiliging | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| Type deurbediening | kruk-kruk |
| Geveerd beslag | Ja |
| Bediening buitenzijde | kruk |
| Bediening binnenzijde | kruk |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Dikte stift | 8 mm |
| PC-maat | PC92 |
| Deurdikte maximaal | 44 mm |
| Deurdikte minimaal | 36 mm |
| Vorm schild/rozet | rechthoekig |
| Schild dikte binnenzijde | 16 mm |
| Schild hoogte binnenzijde | 260 mm |
| Schild breedte buitenzijde | 50 mm |
| Schild dikte buitenzijde | 16 mm |
| Schild hoogte buitenzijde | 260 mm |