SECUMAX ROS 832-12 KA B
€ 27,75
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secumax 832 raamgrendel incl. slot en sleutel Wit sleutel draai/kiepramen
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secumax 832 raamgrendel incl. slot en sleutel Wit sleutel draai/kiepramen
| Inclusief sluitplaat | Nee |
|---|---|
| Draairichting | L1-R2 – binnendraaiend |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Materiaal | staal |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Kleur/afwerking | wit |
