SECUMAX ROS 807-12 KA D210 SKG1 B
€ 28,09
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secumax 807 universeel slot wit cilinderslot ramen, bovenlichtjes, deuren, schuifp.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secumax 807 universeel slot wit cilinderslot ramen, bovenlichtjes, deuren, schuifp.
| Inclusief sluitplaat | Ja |
|---|---|
| Draairichting | L1-R2 – binnendraaiend |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Materiaal | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Hoogte | 131 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Sluiting | gelijksluitend |
| Kleur/afwerking | RAL 9010 – zuiver wit |
