SECUMAX ROS 806-12 KA D210 SKG1 B
€ 24,06
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secumax 806 universeel slot wit cilinderslot ramen, bovenlichtjes, deuren, schuifp.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secumax 806 universeel slot wit cilinderslot ramen, bovenlichtjes, deuren, schuifp.
| Inclusief sluitplaat | Nee |
|---|---|
| Draairichting | L3-R4 – buitendraaiend |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Materiaal | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Hoogte | 97 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Sluiting | gelijksluitend |
| Kleur/afwerking | wit |
