SECUCARE WANDBEUGEL 300 RVS
€ 51,48
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secucare Wandbeugel 300 greep RVS
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secucare Wandbeugel 300 greep RVS
| Inklapbaar | Nee |
|---|---|
| Materiaal | rvs |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Draagcapaciteit | 150 kg |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Lengte | 300 mm |
| CE-normering | Ja |
| Diameter greep | 35 |
| Inkortbaar | Nee |
| Kleur/afwerking | gepolijst |
