SECUCARE MODULAIR DREMPELHULP SET 3
€ 121,09
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secucare modulaire drempelhulp, set 3, afmeting 84x6x45cm, hoogte aanpasbaar naar 5,5cm 5cm of 4,5cm, inclusief montage materiaal
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secucare modulaire drempelhulp, set 3, afmeting 84x6x45cm, hoogte aanpasbaar naar 5,5cm 5cm of 4,5cm, inclusief montage materiaal
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Voorzien van anti-slip | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal | kunststof |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte | 60 mm, 45 mm |
| Breedte | 840 mm |
| Garantietermijn | 5 jaar |
| Lengte | 450 mm |
| CE-normering | Ja |
| Binnen/buitengebruik | binnen |
| Draagcapaciteit | buiten |
| Kleur/afwerking | 850 kg/m2 |


