SECUCARE MODULAIR DREMPELHULP SET 2
€ 74,50
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secucare modulaire drempelhulp, set 2, afmeting 84x4x33cm, hoogte aanpasbaar naar 3,5cm 3cm of 2,5cm, inclusief montage materiaal
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secucare modulaire drempelhulp, set 2, afmeting 84x4x33cm, hoogte aanpasbaar naar 3,5cm 3cm of 2,5cm, inclusief montage materiaal
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Voorzien van anti-slip | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal | kunststof |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte | 25 mm, 40 mm |
| Breedte | 840 mm |
| Garantietermijn | 5 jaar |
| Lengte | 330 mm |
| CE-normering | Ja |
| Binnen/buitengebruik | binnen |
| Draagcapaciteit | buiten |
| Kleur/afwerking | 850 kg/m2 |

