SECUBAR VOOR BOVENLICHT 365.300 B
€ 53,69
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
SecuBar tbv bovenlicht 2010.365.300 Twist Set: Stang Inclusief nokken IDD SKG** 990mm Wit
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
SecuBar tbv bovenlicht 2010.365.300 Twist Set: Stang Inclusief nokken IDD SKG** 990mm Wit
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Weerbestendig | Nee |
| Materiaal | staal |
| Type montage | in de dag |
| Uitschuifbaar | Nee |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Diepte | 26 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Toepassing barrièrestang | klapramen |
| Lengte | bovenlichten |
| Kleur/afwerking | 990 mm |
