SECU WANDBEUGEL BASIC 450MM WIT
€ 17,80
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secu Wandbeugel Basic 450 Geribbeld kunststof Lengte 45cm Kleur wit
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secu Wandbeugel Basic 450 Geribbeld kunststof Lengte 45cm Kleur wit
| Inklapbaar | Nee |
|---|---|
| Materiaal | kunststof |
| Geschikt voor links/rechts | Nee |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Draagcapaciteit | 110 kg |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Lengte | 450 mm |
| CE-normering | Ja |
| Diameter greep | 35 |
| Kleur/afwerking | wit |
