S2 SCH 6512 89X89 21 LR
€ 10,72
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
S2 6512R-0-21-LR 89x89x2,4 kogellagerscharnier, afgeronde hoeken, 89x89x2,4, rvs geborsteld, draairichting 1,2,3,4
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
S2 6512R-0-21-LR 89x89x2,4 kogellagerscharnier, afgeronde hoeken, 89x89x2,4, rvs geborsteld, draairichting 1,2,3,4
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
|---|---|
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van dievenpen | Nee |
| Scharnierpen type | gestuikt |
| Type scharnier | kogellagerscharnier |
| Materiaal | rvs |
| In breedte verstelbaar | kogellager |
| Type lagering | kogellager |
| Scharnier incl. vulplaatje | Nee |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 89 mm |
| Breedte | 89 mm |
| Dikte | 2,4 mm |
| 3 scharnieren draagvermogen | 55 kg |
| 4 scharnieren draagvermogen | 65 kg |
| Scharnierdikte | 2,4 mm |
| Hoekvorm scharnier | afgerond |
| Scharnierafmeting | 89x89x2,4 mm |
| Kleur/afwerking | geborsteld |
