MC 91202B / MAGNEETSNAPPER HQ 12KG WIT
€ 7,80
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| magneetkracht | 12 kg |
|---|---|
| Kleur | wit |
| A | 80 mm |
| B | 16 mm |
| C | 20 mm |
| D | 8,0 mm |
| E | 20 mm |
| F | 64 mm |
| G | 60 mm |
| Materiaal | slagvaste kunststof |
| materiaal tegenplaat | slagvaste kunststof |
| bevestiging | opschroevend |
| soort magneet | permanentmagneet |
