KSS 701B / KOGELSNAPSLOT 70X13MM MESSING
€ 4,13
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 70 mm |
|---|---|
| B | 13 mm |
| C | 57 mm |
| D | 3,0 mm |
| E | 12 mm |
| F | 41 mm |
| G | 15 mm |
| H | 1,9 mm |
| I | 2,3 mm |
| materiaal kogel/veer / bijzonderheden | staal |
| Materiaal | massief messing |
| finish | gepolijst |
