KSB-22020BE / BASC.KANTSCH.220X20MM TYPE 816 ZWART
€ 12,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| finish | zwart gelakt |
|---|---|
| A | 220 mm |
| B | 20 mm |
| C | 15 mm |
| D | 163 mm |
| E | 16 mm |
| F | 10 mm |
| Materiaal | staal |
| Uitvoering | 4-zijdig gesloten koker |
| accessoires | sluitplaat |
| type | 816 |

