HS 601B KA / HANGSLOT 60MM DX NO.601
€ 13,29
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 60 mm |
|---|---|
| B | 43 mm |
| C | 35 mm |
| D | 9,5 mm |
| E | 35 mm |
| F | 19 mm |
| cilinder | 5 pins |
| sleutelnummer | 601 |
| Sluiting | gelijksluitend |
| Materiaal | messing |
| beugel | standaard |
| materiaal beugel | gehard staal |
| vergrendeling beugel | dubbelzijdig (20 mm en 25 mm enkelzijdig) |
| accessoires | 2 sleutels |
