HS 401B KA / HANGSLOT 40MM DX NO.401
€ 6,08
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 40 mm |
|---|---|
| B | 39 mm |
| C | 22 mm |
| D | 6,4 mm |
| E | 22 mm |
| F | 15 mm |
| cilinder | 4 pins |
| sleutelnummer | 401 |
| Sluiting | gelijksluitend |
| Materiaal | messing |
| beugel | standaard |
| materiaal beugel | gehard staal |
| vergrendeling beugel | dubbelzijdig (20 mm en 25 mm enkelzijdig) |
| accessoires | 2 sleutels |
