HS 201B KA / HANGSLOT 20MM DX NO.201
€ 2,60
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 20 mm |
|---|---|
| B | 20 mm |
| C | 11 mm |
| D | 3,5 mm |
| E | 10 mm |
| F | 10 mm |
| cilinder | 3 pins |
| sleutelnummer | 201 |
| Sluiting | gelijksluitend |
| Materiaal | messing |
| beugel | standaard |
| materiaal beugel | gehard staal |
| vergrendeling beugel | dubbelzijdig (20 mm en 25 mm enkelzijdig) |
| accessoires | 2 sleutels |
