EUROM VT 16
€ 29,75
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom VT16-blanc is een standaard model ventilator. Door zijn uniforme design en een ventilator diameter van 40 cm is deze geschikt om in veel verschillende ruimtes te plaatsen. De VT16-blanc beschikt over een oscillerende functie (zwenkfunctie) en is in 3 snelheden instelbaar.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom VT16-blanc is een standaard model ventilator. Door zijn uniforme design en een ventilator diameter van 40 cm is deze geschikt om in veel verschillende ruimtes te plaatsen. De VT16-blanc beschikt over een oscillerende functie (zwenkfunctie) en is in 3 snelheden instelbaar.
| Motorvermogen | 45 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Zwenkfunctie | ja |
| Bediening | bedieningspaneel |
| montage | staand |
| Omkasting | kunststof |
| afmeting | 26,5 x 43,5 x 55,5 cm |
| Ventilator | ø 40 cm |
| Elektrokabel | 145 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Garantie | 2 jaar |




