EUROM INDEPEND 2500
€ 464,79
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Independ 2500 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 2500 VA. De Independ 3100 draait op benzine, en kan 4,2 uur werken op een tank van 5,7 liter.Op de Independ 2500 zitten twee 230V AC aansluitingen en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Independ 2500 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 2500 VA. De Independ 3100 draait op benzine, en kan 4,2 uur werken op een tank van 5,7 liter.Op de Independ 2500 zitten twee 230V AC aansluitingen en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
| Capaciteit AC 230V-max. | 10,5 Amp, 2500 VA |
|---|---|
| Capaciteit AC 230V-cont. | 2200 VA, 9,5 Amp |
| Capaciteit DC 12V | 8,3 Amp |
| Motor | XY152F-3 |
| Motorvermogen | 3,5 kW |
| Toerental | 5500 rpm |
| Cylinderinhoud | 125 cc |
| Brandstof | benzine |
| Tankinhoud | 5,7 l |
| Starter | hand |
| Olie-alarm | ja |
| Draaiuren | 4,2 u |
| afmeting | 56 x 32 x 47 cm |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Garantie | 2 jaar |



