EUROM INDEPEND 2000
€ 462,81
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Independ 2000 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 1800 VA. De Independ 2000 draait op benzine, en kan 3,8 uur werken op een tank van 4,1 liter.Op de Independ 2000 zitten twee 230V AC aansluitingen en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Independ 2000 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 1800 VA. De Independ 2000 draait op benzine, en kan 3,8 uur werken op een tank van 4,1 liter.Op de Independ 2000 zitten twee 230V AC aansluitingen en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
| Capaciteit AC 230V-max. | 1800 VA, 7,8 Amp |
|---|---|
| Capaciteit AC 230V-cont. | 1700 VA, 7,4 Amp |
| Capaciteit DC 12V | 4 Amp |
| Motor | XY152F-4 |
| Motorvermogen | 2 kW |
| Toerental | 4500 rpm |
| Cylinderinhoud | 99 cc |
| Brandstof | benzine |
| Tankinhoud | 4,1 l |
| Starter | hand |
| Olie-alarm | ja |
| Draaiuren | 3,8 u |
| afmeting | 63 x 40 x 46 cm |
| Gewicht | 1,85 kg |
| Garantie | 2 jaar |




