EUROM INDEPEND 1200
€ 304,13
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Independ 1200 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 1100 VA. De Independ 1200 draait op benzine, en kan 4,1 uur werken op een tank van 3 liter.Op de Independ 1200 zit een 230V AC en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Independ 1200 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 1100 VA. De Independ 1200 draait op benzine, en kan 4,1 uur werken op een tank van 3 liter.Op de Independ 1200 zit een 230V AC en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
| Capaciteit AC 230V-max. | 1100 VA, 4,8 Amp |
|---|---|
| Capaciteit AC 230V-cont. | 1000 VA, 4,3 Amp |
| Capaciteit DC 12V | 4 Amp |
| Motorvermogen | 1,3 kW |
| Motor | XY144F-1 |
| Toerental | 5500 rpm |
| Cylinderinhoud | 60 cc |
| Brandstof | benzine |
| Tankinhoud | 3 l |
| Starter | hand |
| Olie-alarm | ja |
| Draaiuren | 4,1 u |
| afmeting | 56 x 37 x 39 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Garantie | 2 jaar |




