EUROM HVF 18 S-2
€ 78,02
De Eurom HVF18S-2 is een krachtige ventilator op staander met een industriële, professionele vormgeving. De staande ventilator verplaatst tot 102,6 m³ lucht per minuut en zorgt daardoor voor een aangename verkoeling waar dat nodig is. De HVF18S-2 is geschikt voor gebruik in huis of op de werkplek en heeft 3 verschillende standen.Krachtige drietrapsmotor350 graden verticaal […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom HVF18S-2 is een krachtige ventilator op staander met een industriële, professionele vormgeving. De staande ventilator verplaatst tot 102,6 m³ lucht per minuut en zorgt daardoor voor een aangename verkoeling waar dat nodig is. De HVF18S-2 is geschikt voor gebruik in huis of op de werkplek en heeft 3 verschillende standen.Krachtige drietrapsmotor350 graden verticaal instelbaarIn hoogte verstelbaarDiameter voet 50,5 cm
| Motorvermogen | 120 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Bediening | bedieningspaneel |
| montage | staand |
| Omkasting | metaal |
| afmeting | 19 x 54 x 111-133 cm |
| Ventilator | ø 46 cm |
| Elektrokabel | 155 cm |
| Gewicht | 11,8 kg |
| Garantie | 2 jaar |


