EUROM FORCE 1420S
€ 104,46
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Force 1420s is een stof- en waterzuiger die ook aan te sluiten is op elektrisch gereedschap als afzuiger. Deze reiniger heeft 1400 Watt aan vermogen en een ketelinhoud van 20 liter.De Force 1420s komt bovendien met een combi-zuigmond, borstelmondstuk, kierenzuiger en HEPA fijnstoffilter.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Force 1420s is een stof- en waterzuiger die ook aan te sluiten is op elektrisch gereedschap als afzuiger. Deze reiniger heeft 1400 Watt aan vermogen en een ketelinhoud van 20 liter.De Force 1420s komt bovendien met een combi-zuigmond, borstelmondstuk, kierenzuiger en HEPA fijnstoffilter.
| Motorvermogen | 1400 W |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Luchtverplaatsing | 30 l/s |
| Nat/Droog | ja |
| Filter | HEPA |
| Ketelinhoud | 20 l |
| Max. geluidsniveau | 78 dBA |
| Wielen | ja |
| afmeting | 42 x 36 x 56 cm |
| Zuigbuis | 78,5 cm, telescopisch |
| Zuigslang | 2,6 m, ø 32 mm |
| Elektrokabel | 7 m |






