EUROM ELECTRIC WEEDBURNER 2 IN 1
€ 13,09
De Eurom Electric Weedburner 2 in 1 is een elektrische onkruidbrander met 2000 Watt aan vermogen. Doordat de onkruidbrander voor slechts 5 seconden over het onkruid te houden gaan de cellen van het onkruid kapot en zal het afsterven. Hierdoor is de Electric Weedburner snel en effectief in gebruik.Naast het webgranden van onkruid kan deze […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Electric Weedburner 2 in 1 is een elektrische onkruidbrander met 2000 Watt aan vermogen. Doordat de onkruidbrander voor slechts 5 seconden over het onkruid te houden gaan de cellen van het onkruid kapot en zal het afsterven. Hierdoor is de Electric Weedburner snel en effectief in gebruik.Naast het webgranden van onkruid kan deze onkruidbrander dankzij een speciaal mondstuk ook de barbecue aansteken.
| Vermogen | 2000 W |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Ontsteking | elektrisch |
| Luchtverplaatsing | 500 l/min |
| Thermische beveiliging | ja |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| Handgreep | rubber |
| Elektrokabel | 170 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Bijzonderheden | BBQ-nozzle, onkruidnozzle |
| Garantie | 2 jaar |




