DX ONZICHTBARE PLANKDRAGER ‘STRONGFIX’ 75MM VERZINKT
€ 2,68
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| draagkracht per 2 | 20 kg |
|---|---|
| Lengte | 75 mm |
| bevestiging | houtschroef Ø6 |
| inboormaat Ø | 9 mm |
| Materiaal | staal |
| finish | verzinkt |
| accessoires | incl. bevestigingsmateriaal |
| Uitvoering | licht |
| maximale schapbreedte | 15 t/m 25 cm |
| aandachtspunt | de maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur |
