DRG 751B / PROFIELGRENDEL 050MM MS.POL.
€ 2,38
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 50 mm |
|---|---|
| B | 25 mm |
| C | 13 mm |
| Ø | 7 mm |
| D | 16 mm |
| E | 25 mm |
| Materiaal | messing |
| finish | gepolijst |
