DKR 336 40 BE / DEURKRUKSET TYPE 336 DEURDIKTE 40MM ZWART
€ 13,30
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| toepassing | i.c.m. kortschilden en krukrozetten |
|---|---|
| Deurdikte | 38-45 mm |
| deurdikte SKG | 38/42 mm |
| finish | zwart |
| inclusief | 8 mm krukstift en Quickpuntschroef |
| verpakking | 1 MBH = 1 paar |
| Materiaal | aluminium |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 117 mm |
| type | vlindermodel |
