CITADEL HANGSLOT CF30 C
€ 4,25
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Citadel Hangslot CF30 op blisterkaart
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Citadel Hangslot CF30 op blisterkaart
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Sluitsysteem mogelijk | Nee |
| Weerbestendig | Nee |
| Materiaal | messing |
| Voorzien van afdekplaatje | Nee |
| Materiaal hangslotbeugel | staal |
| Hangslot kastbreedte | 30 mm |
| Beugeldikte | 4,5 mm |
| Binnenbreedte beugel | 15,5 mm |
| Type hangslotbeugel | standaard beugel |
| Type hangslotsluiting | sleutel |
| Sluiting | verschillend sluitend |
| Hangslot kasthoogte | 21,5 mm |
| Hangslot kastdikte | 9 mm |
| Binnenhoogte beugel | 17 mm |
| Type hangslot | standaard |
| Voorzien van beugelbeschermer | Nee |
| Vergrendeling hangslotbeugel | enkelzijdig |
| Binnenmaten hangslotbeugel | 17×16 mm |
| Afmeting hangslotkast | 21,5x30x90 mm |
