CITADEL HANGSLOT CF20 C
€ 3,30
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Citadel Hangslot CF20 op blisterkaart
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Citadel Hangslot CF20 op blisterkaart
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Sluitsysteem mogelijk | Nee |
| Weerbestendig | Nee |
| Materiaal | messing |
| Voorzien van afdekplaatje | Nee |
| Materiaal hangslotbeugel | staal |
| Hangslot kastbreedte | 20,5 mm |
| Beugeldikte | 3,5 mm |
| Binnenbreedte beugel | 10,5 mm |
| Type hangslotbeugel | standaard beugel |
| Type hangslotsluiting | sleutel |
| Sluiting | verschillend sluitend |
| Hangslot kasthoogte | 17 mm |
| Hangslot kastdikte | 5 mm |
| Binnenhoogte beugel | 13 mm |
| Type hangslot | standaard |
| Voorzien van beugelbeschermer | Nee |
| Vergrendeling hangslotbeugel | enkelzijdig |
| Binnenmaten hangslotbeugel | 13×11 mm |
| Afmeting hangslotkast | 17×20,5×5 mm |
