89370-36 / KABELBUNDELBAND 3,6 X 370 ZWART UV BESTENDIG
€ 3,45
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Breedte | 3,6 mm |
|---|---|
| Lengte | 370 mm |
| trekkracht | 18 kg |
| bundeldia | 102 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | polyamide 6/6, UV bestendig |
| normering | ontvlambaarheid UL 94 class V2, R.I.Na. goedkeuring no. 5/043/93 & UL erkend |
| temperatuurbestendigheid min / max | -35 tot +85 graden |
| resistent tegen | olie, vetten, zout en verdunde zuren |
