89160-25 / KABELBUNDELBAND 2,5 X 160 ZWART UV BESTENDIG
€ 1,33
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Breedte | 25 mm |
|---|---|
| Lengte | 160 mm |
| trekkracht | 8 kg |
| bundeldia | 44 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | polyamide 6/6, UV bestendig |
| normering | ontvlambaarheid UL 94 class V2, R.I.Na. goedkeuring no. 5/043/93 & UL erkend |
| temperatuurbestendigheid min / max | -35 tot +85 graden |
| resistent tegen | olie, vetten, zout en verdunde zuren |
