WALRAVEN ZADEL, PVC, TYPE 180, 100 MM
€ 2,57
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Dit ééndelige pvc zadel gebruik je voor het bevestigen van een buis.Door de vormgeving blijft de buis vrij van de ondergrond en is UV gestabiliseerd.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Dit ééndelige pvc zadel gebruik je voor het bevestigen van een buis.
Door de vormgeving blijft de buis vrij van de ondergrond en is UV gestabiliseerd.
| Diameter | 100 mm |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 131 mm |
| toepassing | kunststof buis |
| Materiaal | pvc (polyvinylchloride) |
| Kleur | grijs |
| RAL | 7001 |
| Synoniem | hwa beugel |
Gerelateerde producten
Water, gas- en verwarmingsinst.
GRIFFON POLYMAX HIGH TACK EXPRESSMONTAGELIJM, 435 GR, WIT
Op voorraad
