WALRAVEN RIOOLBEUGEL, PVC, MODEL B1 ‘ZWAAR’, 160 MM
€ 8,24
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Deze ééndelige beugel gebruik je voor bevestiging van een pvc buis. Deze zware uitvoering wordt toegepast voor belaste en hangende leidingen. Voor bevestiging van deze beugel dien je een M8 klemnok te gebruiken. Deze klemnok kun je apart bijbestellen.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Deze ééndelige beugel gebruik je voor bevestiging van een pvc buis. Deze zware uitvoering wordt toegepast voor belaste en hangende leidingen. Voor bevestiging van deze beugel dien je een M8 klemnok te gebruiken. Deze klemnok kun je apart bijbestellen.
| Diameter | 160 mm |
|---|---|
| Lengte | 188 mm |
| toepassing | kunststof hwa buis |
| Materiaal | pvc (polyvinylchloride) |
| Hoogte | 20 mm |
| Kleur | grijs |
| RAL | 7001 |
| Synoniem | kapbeugel |
Gerelateerde producten
Water, gas- en verwarmingsinst.
GRIFFON POLYMAX HIGH TACK EXPRESSMONTAGELIJM, 435 GR, WIT
Op voorraad
