WALRAVEN RIOOLBEUGEL, PVC, MODEL B, GRIJS, 125 MM
€ 3,14
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Deze ééndelige beugel gebruik je voor bevestiging van een pvc buis. Deze grijze beugel is gemaakt van pvc en is UV-gestabiliseerd.De messing sluitschroef en sluitmoer zijn onverliesbaar met de beugelband verbonden. Op de beugel past een inslagpen, muurpen en klemnok.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Deze ééndelige beugel gebruik je voor bevestiging van een pvc buis. Deze grijze beugel is gemaakt van pvc en is UV-gestabiliseerd.
De messing sluitschroef en sluitmoer zijn onverliesbaar met de beugelband verbonden.
Op de beugel past een inslagpen, muurpen en klemnok.
| Diameter | 12,5 mm |
|---|---|
| Lengte | 152 mm |
| toepassing | kunststof hwa buis |
| Materiaal | pvc (polyvinylchloride) |
| Hoogte | 20 mm |
| Kleur | grijs |
| RAL | 7001 |
| Synoniem | kapbeugel |
Gerelateerde producten
Water, gas- en verwarmingsinst.
GRIFFON POLY MAX MONTAGELIJM, HIGH TACK EXPRESS, ZW, 435 GR
Op voorraad
