VEILIG VSW PC55 DM50 SKG2 LR RH. B

€ 46,69
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidsinsteekslot, pc-maat 55 mm, doornmaat 50 mm, met rechthoekige rvs voorplaat, skg**, inclusief sluitkom en sluitplaat, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidsinsteekslot, pc-maat 55 mm, doornmaat 50 mm, met rechthoekige rvs voorplaat, skg**, inclusief sluitkom en sluitplaat, in blister
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Ja |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Nee |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | RVS |
| Voorplaat vorm | rechthoekig |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| PC-maat | PC55 |
| Voorplaat hoogte | 174 mm |
| Voorplaat breedte | 25 mm |
| Voorplaat dikte | 4 mm |
| Hoogte slotkast | 122 mm |
| Breedte slotkast | 81,3 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |