VEILIG VBW PENSLOT DM47 SKG2 KA2 B

€ 73,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidspenslot, doornmaat 47 mm, met rechthoekige voorplaat, skg**, inclusief sluitkom, per 2 gelijksluitend, inclusief 4 sleutels, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidspenslot, doornmaat 47 mm, met rechthoekige voorplaat, skg**, inclusief sluitkom, per 2 gelijksluitend, inclusief 4 sleutels, in blister
| Aantal sleutels meegeleverd | 4 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inclusief sluitkom | Ja |
| Inclusief sluitplaat | Nee |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Materiaal | staal |
| Voorplaat materiaal | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Voorplaat hoogte | 100 mm |
| Voorplaat breedte | 22 mm |
| Voorplaat dikte | 2,5 mm |
| Hoogte slotkast | 46,5 mm |
| Breedte slotkast | 72 mm |
| Inclusief rozet | true |
| Dikte slotkast | 4 mm |
| Doornmaat | 47 mm |
| Type sleutel | kruissleutel |
| Kleur/afwerking | verzinkt |