VEILIG VBW DM50 SKG2 B

€ 45,04
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidsbijzetslot, doornmaat 50 mm, met afgeronde en rechthoekige rvs voorplaat, inclusief sluitkom en sluitplaat, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidsbijzetslot, doornmaat 50 mm, met afgeronde en rechthoekige rvs voorplaat, inclusief sluitkom en sluitplaat, in blister
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Nee |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | RVS |
| Voorplaat vorm | afgerond |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| PC-maat | PC |
| Voorplaat hoogte | 100 mm |
| Voorplaat breedte | 22 mm |
| Voorplaat dikte | 3 mm |
| Hoogte slotkast | 46,5 mm |
| Breedte slotkast | 72,8 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |