VEILIG OSW 157B DN 50 ZW L1 S6

€ 26,44
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG oplegslot, 157B, dag- en nachtslot, met vast cilinder, doornmaat 50 mm, incl. 3 sleutels, draairichting 1, kleur zwart in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG oplegslot, 157B, dag- en nachtslot, met vast cilinder, doornmaat 50 mm, incl. 3 sleutels, draairichting 1, kleur zwart in blister
| Aantal sleutels meegeleverd | 3 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inclusief sluitkom | Ja |
| Draairichting | L1 – DIN links |
| Type cilinder | vaste cilinder |
| Materiaal | staal |
| Schoot type | dag/nachtschoot |
| Bediening binnenzijde | sleutel |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 96 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Deurdikte maximaal | 42 mm |
| Deurdikte minimaal | 36 mm |
| Aantal toers | 3-toers |
| Inclusief rozet | Ja |
| Oplegslot met kerntrekrozet | Nee |
| Type oplegslot | dag- en nachtoplegslot |
| Afmeting oplegslot | 96x100x28 mm |