VEILIG MPS CIL 200 PC72 SKG3 B

€ 158,68
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidsmeerpuntsluiting, cilinderbediend, pc-maat 72 mm, doornmaat 55mm, afgeronde silverlook voorplaat 1758x24x3 mm, inclusief sluitgarnituur, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidsmeerpuntsluiting, cilinderbediend, pc-maat 72 mm, doornmaat 55mm, afgeronde silverlook voorplaat 1758x24x3 mm, inclusief sluitgarnituur, in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
|---|---|
| Inclusief sluitkom | Ja |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Omlegbaar | Ja |
| Type bediening meerpuntsluiting | cilinderbediend |
| Voorplaat materiaal | staal |
| Voorplaat vorm | afgerond |
| Type vergrendeling | haak |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Hoogte | 1758 mm |
| PC-maat | PC72 |
| Deurhoogte maximaal | 2300 mm |
| Voorplaat hoogte | 1758 mm |
| Voorplaat breedte | 24 mm |
| Voorplaat dikte | 3 mm |
| Hoogte slotkast | 213 mm |
| Breedte slotkast | 74 mm |
| Bijzetslot breedte | 46 mm |