VEILIG KIERSTANDHOUDER MAT CHROOM B
€ 18,39
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG kierstandhouder, binnendraaiend, mat chroom, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG kierstandhouder, binnendraaiend, mat chroom, in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Draairichting | L1-R2 – binnendraaiend |
| Voorzien van ventilatiestand | Nee |
| Omkeerbaar | Nee |
| Materiaal | zamac |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Maximale uitzetopening | 70 mm |
| Kleur/afwerking | verchroomd |


