VEILIG BSW SET WC + BESLAG B

€ 35,95
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG binnendeur vrij- bezetslot, 63/8 mm, doornmaat 50 mm, met afgeronde witte voorplaat, inclusief binnendeurbeslag, kleur F1, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG binnendeur vrij- bezetslot, 63/8 mm, doornmaat 50 mm, met afgeronde witte voorplaat, inclusief binnendeurbeslag, kleur F1, in blister
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Nee |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | staal |
| Voorplaat vorm | afgerond |
| Materiaal slotkast | staal |
| Voorplaat kleur | wit |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| PC-maat | WC63/8 |
| Voorplaat hoogte | 174 mm |
| Voorplaat breedte | 20 mm |
| Voorplaat dikte | 3 mm |
| Hoogte slotkast | 116 mm |
| Breedte slotkast | 83,3 mm |
| Maatvoering | geen |