U-PROFIEL, ALU BRUTE 6X6X6X1/1M
€ 1,17
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | natuur |
| maat a | 6 mm |
| maat b | 6 mm |
| maat c | 1,0 mm |
| maat d | 4 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
