U-PROFIEL, ALU BRUTE 20X20X20X1,5/2,6M
€ 11,62
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | natuur |
| maat a | 20 mm |
| maat b | 20 mm |
| maat c | 1,5 mm |
| maat d | 17 mm |
| Lengte | 2600 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
