U-PROFIEL, ALU BRUTE 15X15X15X1,5/2,6M
€ 7,24
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | natuur |
| maat a | 15 mm |
| maat b | 15 mm |
| maat c | 1,5 mm |
| maat d | 12 mm |
| Lengte | 2600 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
