U-PROF ALU ZIL.ELOX8X10X8X1,3/2M
€ 3,67
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | zilverkleurig geanodiseerd |
| maat a | 10 mm |
| maat b | 8 mm |
| maat c | 1,3 mm |
| maat d | 7,0 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Lengte | 2000 mm |
