U-PROF ALU ZIL.ELOX20X20X20X1,5/1M
€ 4,18
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | zilverkleurig geanodiseerd |
| maat a | 20 mm |
| maat b | 20 mm |
| maat c | 1,5 mm |
| maat d | 17,0 mm |
| Verpakkingseenheid | 1 stuk |
| Lengte | 1000 mm |
