TRAPKANT,ALU ZIL,ELOX 25X20X1,5/1
€ 6,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Oppervlak | zilverkleurig geanodiseerd |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 24,5 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| verpakking | 1 stuk |
| maat a | 25 mm |
| maat b | 20 mm |
| materiaaldikte | 1,5 mm |
