SIFON AFVOER KNEL ENKEL MCALPINE 11/2″ X 40MM
€ 14,35
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Geschikt voor wastafel, gootsteen of wasmachine afvoer.Universeel te gebruiken voor aansluiting op een horizontale of verticale afvoerleiding.In hoogte verstelbare inlaattule.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Geschikt voor wastafel, gootsteen of wasmachine afvoer.
Universeel te gebruiken voor aansluiting op een horizontale of verticale afvoerleiding.
In hoogte verstelbare inlaattule.
| Lengte | 118 mm |
|---|---|
| Hoogte | 150 – 245 mm |
| Kleur | wit |
| Materiaal | pp (polypropyleen) |
| keurmerk | KOMO |
| Aanvoer | 1½" |
| Afvoer | 40 mm |
| toepassing | gootsteen, wasmachine, wastafel |
Gerelateerde producten
Water, gas- en verwarmingsinst.
GRIFFON POLYMAX HIGH TACK EXPRESSMONTAGELIJM, 435 GR, WIT
Op voorraad
