SECUMAX 720-12 WIT B
€ 32,02
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secumax 720 afsluitbare raamuitzetter voor bu dr ramen wit naar buiten draaiende houten ramen.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secumax 720 afsluitbare raamuitzetter voor bu dr ramen wit naar buiten draaiende houten ramen.
| Inclusief sluitplaat | Nee |
|---|---|
| Draairichting | L3-R4 – buitendraaiend |
| Voorzien van ventilatiestand | Ja |
| Materiaal | staal |
| Geschikt voor type raam | buitendraaiend |
| Afsluitbaar | Nee |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 17 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Maximale uitzetopening | 75 mm |
| Type raamuitzetter | raamuitzetter |
| Kleur/afwerking | wit |
