SECUCARE MODULAIR DREMPELHULP SET 1
€ 42,31
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secucare modulaire drempelhulp, set 1, afmeting 84x2x21cm, hoogte aanpasbaar naar 1,5cm of 1 cm, inclusief montagemateriaal
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secucare modulaire drempelhulp, set 1, afmeting 84x2x21cm, hoogte aanpasbaar naar 1,5cm of 1 cm, inclusief montagemateriaal
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Voorzien van anti-slip | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal | kunststof |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Hoogte | 10 mm, 20 mm |
| Breedte | 840 mm |
| Garantietermijn | 5 jaar |
| Lengte | 210 mm |
| CE-normering | Ja |
| Binnen/buitengebruik | binnen |
| Draagcapaciteit | buiten |
| Kleur/afwerking | 850 kg/m2 |

