SECUCARE DREMPELHULP 0-3CM ALU
€ 36,16
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Drempelhulp aluminium Basic breedte 78cm hoogte van/tot 0-3cm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Drempelhulp aluminium Basic breedte 78cm hoogte van/tot 0-3cm
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
|---|---|
| Voorzien van anti-slip | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Hoogte | 0 mm, 30 mm |
| Breedte | 780 mm |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Lengte | 200 mm |
| CE-normering | Nee |
| Binnen/buitengebruik | binnen |
| Draagcapaciteit | buiten |
| Kleur/afwerking | 150 kg |
